Trendyol Hizmetleri

Trendyol'da Takipçi, Favori, Görüntülenme ve Soru Paketlerimiz ile Rakiplerinizden Öne Çıkın!

7 Hizmet Mevcut

Takipçi

Trendyol İçin Sağlamış Olduğumuz Takipçi Servislerini Güvenle Alıp, Takipçilerinizi Artırabilirsiniz. Böylelikle Müşterilerinize Güven Sağlayıp Daha Çok Satış Yapma Olasılığınız Olmaktadır.

Favori

Trendyol İçin Sağlamış Olduğumuz Favori Servislerini Güvenle Alıp, Ürün Satışlarınızı Artırabilirsiniz.

Sepete Ekle

Trendyol hesabınızdan bu görüntülemeyi ancak siz yapabilirsiniz. İşlem için sepet görüntülenmeyi gösteren ekran görüntüsü talep ediyoruz.

Ürün Sorusu

Trendyol ürünleriniz için müşteri ürün sorusu kısmına sorulabilecek soruları bize iletiyorsunuz ve biz işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Görüntüleme

Trendyol platformu üzerinde satışını yaptığınız ürünlerin görüntülemesini artırıp, etkileşim sağlamak için paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Ürün Odaklı

Trendyol İçin Sağlamış Olduğumuz Ürün Odaklı Servislerini Güvenle Alıp, Mağazanızı ve Ürünlerinizin Yükselişine Şahit Olabilirsiniz. Algoritma Daha Fazla Etkileşim Aldığınızdan Dolayı Sizi Daha Fazla Önerecek, Böylelikle Potansiyel Müşterilerinizin Karşısına Daha Sık Çıkıp Satışlarınızı Artırabileceksiniz.

Değerlendirme

Mağazanızda satışlarınızı yaptığınız ürünleriniz için tamamen organik olarak ilerlettiğimiz değerlendirme paketlerinden alıp, fotoğraflı yada fotoğrafsız olumlu yorum yaptırabilirsiniz.

Tüm Soru, Sorun ve Bilgi İçin Bize Buradan Ulaşabilirsiniz!
Favorilerim
Sipariş Sorgula
Whatsapp
+908503090210
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz